Добавлено в корзину

Хотите продолжить покупки или перейти к оформлению заказ?

продолжитьоформить заказ
# (044) 383   33   70
##
#

МИ ПЕРЕЇХАЛИ!

Нова адреса: вул. Олександра Архипенка 1/12
Домашня випічка та кондитерські вироби

«Пірогоманія» – це невелика пекарня в Києві. Нашою метою є виробництво випічки і кондитерських виробів «як вдома» – без додавання будь – яких консервантів, барвників; рецептура максимально наближена до домашньої випічки. Вже більше семи років ми проводимо політику гнучкості і лояльності. Практично будь-яке наше виріб може бути виготовлено на замовлення (додано або виключений будь-якої інгредієнт) за бажанням нашого гостя. Наш девіз: «Пірогоманія – завжди свіжа випічка», тільки доводить наше прагнення бути завжди кращими і найсмачнішими!

Оригінальна рецептура

Вперше пекарня «Pirogomania» відкрила своє виробництво і магазин в Києві в 2012 році на Оболоні і практично відразу стала популярною і отримала схвальні відгуки завдяки оригінальній рецептурі, натуральності використовуваних продуктів і затишній родинній атмосфері. Наша міні-пекарня не відрізняються великою продуктивністю, однак, ми кожен день готові запропонувати Вам широкий асортимент меню з більш, ніж 20 різних пирогів, достаток кондитерських виробів, тортів, пиріжків з різними начинками.

Продукція на заказ

Наша пекарня все робить на совість, тому, найчастіше, для виготовлення пирогів, пиріжків, тортів або певних сортів печива, необхідно від декількох годин до декількох днів. Саме з цієї причини, ми просимо наших гостей робити замовлення заздалегідь за день, а краще два до бажаної дати.

Доставка

Щоб спростити процес отримання Вашого замовлення, у нас є опція доставки по місту Києву.

Детальніше про умови доставки.

Як бачите, ми робимо все, щоб Вам було зручно і просто при співпраці з «Пірогоманіей»!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОчень хорошо (13 голосов, средний: 3.08 из 5)
Loading...